Kniha Paličkování III., krajky z netradičních materiálů, Ivana Domanjová

Skvělá, jedinečná, unikátní.

Už jste také šťastnou majitelkou / šťastným majitelem této velmi povedené knihy? Pokud ano, pište do příspěvků, čím Vás kniha obohatila a jak jí budete využívat, či cokoliv jiného o nové knize Paličkování III.

Pokud knihu nevlastníte, tak neváhejte a kupujte u Ivanky Domanjové, získáte jí i s podpisem autorky, což se Vám v knihkupectví nestane a dodatečně podpis či věnování autorky do knihy z knihkupectví také nezískáte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hlavní strana. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře:

 1. Marcela napsal:

  Ahoj Pavlo.moc děkuji za sehnání knihy,je neuvěřitelně krásná.Dík Marcela

 2. Pavlína napsal:

  Jsem ráda za Ivanku, že se líbí :) jsem z knihy také velmi nadšená :) a Ivanka nevylučuje v budoucnu vydání zase nějaké jiné a určitě zase zajímavé, nápadů má nekonečně :)

 3. Hana Červová napsal:

  Kniha je nádherná s překrásnou pohádkou.

 4. Hana Červová napsal:

  Omlouvám se a pokračuji. Hned jak jsem ji přinesla domů, strávila jsem s ní moc hezký večer. Jsou tam nádherné věci, dokonce i vláčka, kterou mám v poslední době moooc ráda. Je to velká inspirace pro budoucí nevěsty a s kravatou, ani ženich nepřide zkrátka. Je to stejně milá knížka, jako všechny předchozí a jako kurzy vedené Ivankou. Tak si to všichni užívejte, jako já.

 5. Lenka napsal:

  Jsem též šťastnou majitelkou této krásné knížky.A co se mi v ní nejvíce líbí?To se těžko vybírá,ale asi by vyhrála vláčka a velkým překvapením pro mě bylo to krásné zpracování kravat.Ty jsou opravdu nádherné!A ten klobouk na konci knihy to už je přímo luxusní kousek!Ňami,ňami děvčata….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *