Kniha Paličkování III., krajky z netradičních materiálů, Ivana Domanjová

Skvělá, jedinečná, unikátní.

Už jste také šťastnou majitelkou / šťastným majitelem této velmi povedené knihy? Pokud ano, pište do příspěvků, čím Vás kniha obohatila a jak jí budete využívat, či cokoliv jiného o nové knize Paličkování III.

Pokud knihu nevlastníte, tak neváhejte a kupujte u Ivanky Domanjové, získáte jí i s podpisem autorky, což se Vám v knihkupectví nestane a dodatečně podpis či věnování autorky do knihy z knihkupectví také nezískáte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hlavní strana. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře:

 1. Marcela napsal:

  Ahoj Pavlo.moc děkuji za sehnání knihy,je neuvěřitelně krásná.Dík Marcela

 2. Pavlína napsal:

  Jsem ráda za Ivanku, že se líbí :) jsem z knihy také velmi nadšená :) a Ivanka nevylučuje v budoucnu vydání zase nějaké jiné a určitě zase zajímavé, nápadů má nekonečně :)

 3. Hana Červová napsal:

  Kniha je nádherná s překrásnou pohádkou.

 4. Hana Červová napsal:

  Omlouvám se a pokračuji. Hned jak jsem ji přinesla domů, strávila jsem s ní moc hezký večer. Jsou tam nádherné věci, dokonce i vláčka, kterou mám v poslední době moooc ráda. Je to velká inspirace pro budoucí nevěsty a s kravatou, ani ženich nepřide zkrátka. Je to stejně milá knížka, jako všechny předchozí a jako kurzy vedené Ivankou. Tak si to všichni užívejte, jako já.

 5. Lenka napsal:

  Jsem též šťastnou majitelkou této krásné knížky.A co se mi v ní nejvíce líbí?To se těžko vybírá,ale asi by vyhrála vláčka a velkým překvapením pro mě bylo to krásné zpracování kravat.Ty jsou opravdu nádherné!A ten klobouk na konci knihy to už je přímo luxusní kousek!Ňami,ňami děvčata….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *