Tolštejnské krasodění 2012 – přidány fotogalerie, REKORDY

.. a bude i natočené video televizí BNTV

Fotky od Martiny Šafusové, módní přehlídka Dany Maškové – v albu klikněte na první fotku a poté prohlížejte :)

Fotky od Michala Šafuse, módní přehlídka

Fotky od Iva Šafuse, řemeslné a farmářské trhy, Rekordy

Děčínský deník, 20.8.2012 o akci psal i tištěný Děčínský deník, dokonce na titulní straně i s fotkami! Celostránková fotoreportáž vyšla 22.8.2012.

Výběžek.eu

Fotky od Petra 

Naše Děčínsko 

Očima Mácy z Kadaně

Reportáž a fotky od Petry Šrámkové

Historicky poprvé se v Jiřetíně pod Jedlovou 18. srpna 2012 se měřily REKORDY.

 1. rekord v patchworku „Babiččina zahrádka“

Sešívaly se jednotlivé látkové kytičky „Babiččina zahrádka“.

Sešívání patchworkových kytiček se zúčastnilo 47 žen, 8 mužů, 3 děti a bylo sešito 66 kytiček, ze kterých bude sešita deka a ta bude darována Penzionu, ve kterém řemesla probíhala.

2. rekord v paličkování „Babiččina palička“

Počet paličkujících osob na jednom místě bylo 37. Každý paličkoval na své přinesené herduli, k vidění byly krajky malé i velké, převážně byly paličkovány klobouky, které kombinovaly bavlněné nitě s lýkem.

Fotogalerie, rozklikněte si pokračování

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie - paličkování, Hlavní strana, Tolštejnské krasodění 2012, Týdenní kurzy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře:

 1. Hana Červová napsal:

  Bylo to opravdu super. Tímto zdravím všechny zúčastněné a děkuji Pavlíně za organizaci a péči o nás a všem lektorkám za trpělivost. Vy kteří jste tam nebyli, litujte a plánujte účast v příštím roce, nikde jinde se tolik nepobavíte, jako s námi. Až budou klobouky dohotoveny, co takhle zorganizovat setkání -Pavlíno, důvod k přemýšlení.

 2. ID napsal:

  Hani, jaké setkání? Přece podmínkou účasti na naší další letní taškařici jsou dokončené klobouky, to je jasný. Já slavnostně vyhlašuji, že bez nich není účast možná a vy, které jste s námi byly letos, víte, o co se svou leností připravíte. Takže milé dívenky, k herdulím a příští rok vám slibuji repre – blok v přehlídce. A to je velká výzva :-D :-D Zdravím vás a díky za hezký týden, bylo to opravdu úžasnýýýý. Ivana D.

 3. Pavlína napsal:

  Všem lektorům i účastnicím kurzů díky za báječné setkání, díky Petrovi a Martinovi za pomoc a panu Zoserovi za podporu, personálu Penzionu za trpělivost a dobré jídlo. Příští KRASO bude od 12. srpna 2013 jasně, že s klobouky :)

 4. klobouky napsal:

  Hance, viděla jsi, že výrobkem se dá chlubit i po roce, viz práce s kůží. Na klobouky se moc těším. Borůvka

 5. Hana Červová napsal:

  Tak to je prima, mám na klobouk dost času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *