Pohádkové krajkování, výstava v Rychnově u Jablonce nad Nisou, fotogalerie, nové odkazy

Čtěte o Krajkaplíčku na stránkách Ivanky Domanjové a na Hezkých věcičkách.

Vernisáž výstavy Pohádkové krajkování proběhla v Galerii MěÚ v Rychnově u Jablonce nad Nisou 14. dubna 2012 v 17 hodin, výstava potrvá do 4. května 2012. K vidění jsou Pohádky motýlích domečků, Krajky pro Červený kostel, Putování barevné stonožky, drobné krajky krajkářek z regionu, Květiny pro OIDFA a přichystáno je krajkové překvapení – Krajkaplíčko, za jehož zhotovení děkuji všem zúčastněným krajkářkám a především Lídě Spilkové a Hele Boučkové za skvělou, rychlou a pečlivou kompletaci. Výstavní síň je otevřena denně 9-11 a 14-16 hod., tak si výstavu nenechte ujít. Pozvánka 2012 Oprava: podvinek pro krajku na pozvánce nakreslila Irena Jizerová.

 

 

 

 

 

 

 Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie - paličkování, Krajky pro Červený kostel, Paličkování, Pohádky motýlích domečků, Výstavy, pozvánky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře:

 1. ID napsal:

  Chválím Martinku za domeček, mooooc hezký a hezká práce. Jo, když je někdo pečlivka, srdce profíka zajásá :-D :-D

 2. boruvka napsal:

  Tak holky, jeste jsem se pred odjezdem stacila pokochat, krajkaplicko je exkluzivni, jsem rada, ze i ja svym dilem, drzte pesti vy co vite a vy co nevite muzete taky. Instalaterky si zaslouzi taky pochvalu, mejte se Boruvka

 3. Pavlína napsal:

  pěsti štěstí zdraví a rychlý běh :)

 4. Hana Červová napsal:

  Výstava je zajímavá, pěkná a krajkaplíčko přímo nádherné. Borůvko, zítra a celý týden držím pěsti, budeš hodně škytat, jak na Tebe budu myslet.

 5. Běla Dlouhá napsal:

  Kdopak si vymyslil to „krajkaplíčko“ ?Nebyla su tam,tak nevím.Ale obojí stojí za to!A Borůvce su taky držela palce a věřím,že už se cítí jakž takž.Tak PAPA….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *