Výstava krajek ve Šluknově – UKONČENO

Do 15. dubna 2011 probíhá výstava paličkovaných krajek spolku Česká Krajka.cz a jsou vystaveny všechny dosud dodané Pohádky motýlích domečků. Vernisáž výstavy proběhla 22. března 2011 v Galerii Kulturního domu ve Šluknově od 17:30 hod. Pozvánka k nahlédnutí. Fotogalerie z vernisáže. Jak to vidí Děčínský deník. Pozvánka na Hezkých věcičkách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Paličkování, Pohádky motýlích domečků, Výstavy, pozvánky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře:

  1. Ivana Domanjová napsal:

    Miluju oranžovou a prolínání motýlích křídel vypadá moc hezky….. Kdo je autor pozvánkového domku?????
    Přeju všem motýlům úspěch, bouřlivé ovace autorkám expozice a autorkám exponátů tleskám. Jsem ráda, že už některé necpou do rámečku prvoplánově motýly, ale objevují se i jiná témata. Pochopila jsem doufám celou ideologii o létajících domečcích z výstavy na výstavu, proto motýlích., polétavých, přelétavých???? Myslím, že motýli nejsou námětem, ale zmínka o nich je pouhopouhá metafora …. Nebo se mýlím????? Všechny zdraví Ivana D.

  2. Pavlína napsal:

    Díky za podporu, v celém Tvém komentáři je pravda pravdoucí. Autorkou je Libuše Kuklínková z Mostu, je to na plakátku napsaný :) další výstava poletí do Jiřetína v srpnu 2011, tedy pokud nedosedne celý Motýlí svět v mezičase ještě v jiné galerii :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *